Vaser Liposuction

Vaser liposuction, yağ hücrelerini parçalayan ve onları daha derin dokulardan gevşeten bir liposuction türüdür.

Vaser Lipsuction Nedenleri

Vaser liposuction, yalnızca küçük kesiler gerektirdiğinden dolayı minimal invaziv bir tekniktir.

Operasyon dikiş kullanılmadığı takdirde küçük bir iz bırakmaktadır. Operasyon geleneksel liposuction işleminden daha az ağrı oluşturduğundan ve deri altı dokulara zarar vermediği için operasyon olacak kişiye maksimum yarar sağlar.

Diğer avantajlar ise şöyle sıralanabilir;

 

  • Daha hızlı iyileşme süresi: Tedavinize bağlı olarak 2 veya 3 gün gibi kısa bir sürede günlük hayatınıza dönebilirsiniz.
  • Seçici yağ hedefleme: Ultrason dalgaları yalnızca yağ hücrelerini parçalar. Kan damarları ve sinirler gibi çevredeki yapılara zarar verme olasılığı daha düşüktür.
  • Selülit giderme: Vaser liposuction, geleneksel liposuction’ın aksine selülitleri giderebilmektedir.
  • Kalıcı Sonuçlar: Vaser Liposuction’dan sonra kalıcı sonuçlar için düzenli beslenmeyi sürdürmeniz ve egzersiz yapmanız gerekmektedir.

Operasyon Detayları

VASER LİPOSUCTİON KULLANILAN OPERASYONLAR

Vaser Liposuction daha derin dokuları etkileyerek yağların daha etkin bir şekilde alınmasını sağlayan ve birçok ameliyatta kullanılan bir liposuction çeşididir.
Tüm Vücut Şekillendirme

Bu minimal invaziv liposuction prosedürü uygulanan bölgenin çevresinde bulunan dokulara zarar vermez. Operasyon alanının boyutu fark etmeksizin ultrason dalgalarını kullanarak yağ hücrelerini parçalamak için kullanılabilir.

İnce bir vücuda sahipseniz ancak vücudunuzun belirli bölgeleri için vücut şekillendirme işlemi yaptırmak istiyorsanız Vaser liposuction, Tüm Vücut Şekillendirme istediğiniz sonuçları size sunacaktır.

Vaser Debulking

Vaser Debulking operasyonunda aşırı kilolu hastalara uygun bir başlangıç sağlamak için liposuction yapılır.

Yaşam tarzlarını değiştirmeye karar veren ancak bariatrik cerrahi ameliyat olmak istemeyen hastalar Vaser Liposuction’ı tercih edebilirler. Bunun ana nedeni ise Vaser Liposuction’ın tek bir prosedürle birden fazla alanı şekillendirebilmesidir.

Karın Germe

Abdominoplasti veya karın germe Vaser Liposuction yardımı ile karın çevresindeki fazla doku ve yağların azaltılma ameliyatıdır.

Bu ameliyat aynı zamanda karın duvarı kaslarını da güçlendirmektedir. Abdominoplasti, direkt eksizyonel yöntemler ile Vaser Liposuction’ı birleştirerek estetik açıdan hoş bir karın görüntüsü oluşturmayı amaçlar.

Vaser Destekli BBL

Brezilya Tipi Kalça Kaldırma operasyonunda, Vaser Liposuction ile toplanmış fazla yağ, kalça bölgesinde dolgun ve doğal bir görünüm oluşturmak için kullanılır.

Vaser Liposuction sayesinde Brezilya Tipi Kalça Kaldırma operasyonun en büyük yararı uzun yıllar etkisini sürdürebilmesidir. Vaser Liposuction ile çıkarılan yağ hücreleri ameliyat edilen bölgede bir daha görünmeyecek ve kalçaya transfer edilen yağ hücreleri ise yıllarca kalacaktır.

S.S.S.

Operasyon Detayları
Vaser Liposuction İşlemi Cilde Zararlı Mıdır?

Vaser Liposuction ile sadece yağ hücreleri hedeflenir, cilde zarar verilmemektedir.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Vaser Liposuction İşleminin Fiyatları Nelerdir?

Fiyatlar emilecek yağ miktarına ve hedeflenen bölgenin büyüklüğüne göre değişmektedir. Muayeneden sırasında en doğru şekilde bilgilendirileceksiniz.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Vaser Liposuction İşlemi Sarkmayı Tedavi Eder Mi?

Hayır çünkü bu işlem vücudun bazı bölgelerindeki konsantre yağ hücrelerini yok eder fakat sarkmaları iyileştirmez. Hangi operasyonun sizin için uygun olduğunu öğrenmek için medikal danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Operasyon Sonrası Normal Hayata Ne Zaman Dönebilirim?

Evde 2-3 gün dinlendikten sonra normal düzeninize ve günlük aktivitelerinize geri dönebilirsiniz.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Vaser Liposuction İşleminin Sonucu Kalıcı Mıdır?

Yağ hücreleri emildiğinden ve çıkarıldığından dolayı sonuçlar kalıcıdır. Ancak operasyondan sonra düzenli beslenmeli ve egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Operasyon Sonrası Kırışıklıklar Oluşur Mu?

Vaser Liposuction, yüksek frekanslı ses dalgaları kullanarak yağ hücrelerini eriterek cildin daha hızlı iyileşmesini sağlar. Dolayısıyla kırışıklık oluşmaz.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Operasyon Sonrası Ağrı Olur Mu?

Operasyon sonrası hafif ağrılar olması normaldir. Bu ağrılar ağrı kesici ile kontrol edilebilmektedir.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Yağları Vücudun Diğer Bölgelerine Aktarmak Mümkün Müdür?

Vaser Liposuction ile alınan yağlar kök hücrelerle zenginleştirilerek meme büyütme veya kalça kaldırma gibi işlemlerde kullanılabilir.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Bizi Arayın
Whatsapp
İletişim