J-Plasma

Renuvion veya J Plasty olarak da bilinen J Plasma, invaziv cerrahi süreci içermeden uzun iyileşme süreci veya önemli cerrahi yara izleri olmadan sarkan cildi sıkılaştırır ve tazeler.

Neden J-Plasma?

J-Plasma ile cilt sıkılaştırma, daha önce kesi izleri olmadan tedavi edilemeyen bölgelerin tedavisine yardımcı olabileceğinden, kozmetik cerrahi alanında oyun değiştirici bir tedavi olarak kabul edilmektedir.

Liposuction günümüzde en sık yapılan operasyonlardan biridir ve insanların çoğunun vücutlarında kalıcı yağ depoları bulunmaktadır. Liposuction bu yumruları ve tümsekleri ortadan kaldırmanın ve yumuşatmak, kollarınızı, boynunuzu veya karnınızı gençleştirmenin en hızlı ve en kolay yollarından biridir. Yaşınız ilerledikçe cildiniz artık yeni şeklinize uyum sağlayamayabilir veya yenilenemeyebilir. Liposuction daha ince bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olabilirken, size gevşek bir ciltte bırakabilir. Uzun bir süre yüz germe, uyluk germe veya karın germe gibi cerrahi bir germe, gevşek veya sarkan ciltle başa çıkmak için kullanılan tek teknikti. Fakat tüm bu işlemler, kollar gibi alanlarda görülebilen kesilere ihtiyaç duymaktadır.

 

Her zaman başarılı ve izsiz bir germe işlemi olmaması büyük bir hayal kırıklığı kaynağıydı fakat Renuvion/J-Plasma, liposuctiondan daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilecek, cerrahi olmayan son teknoloji cilt sıkılaştırma aygıtı olarak isteklerinizi karşılayabilir.

Operasyon Detayları

J-PLASMA KULLANILAN ALANLAR

Bu son teknoloji tedavi, uyluk, karın, diz ve diğer bölgelerdeki cildi sıkılaştırmak için liposuction ile birlikte kullanılabilir.
Kol Germe

Fazla deri cerrahi olarak alınmadan, üst kollardaki gevşek ve sarkan cildi sıkılaştırmak her zaman zor olmuştur. Öte yandan, liposuction ile birlikte uygulanan J-Plasma, kol germe ameliyatına çok az veya hiç yara izi ve uzun iyileşme süresi olmadan uygun bir alternatif sağlayabilmektedir.

Meme Dikleştirme

Dolgun ve genç görünen göğüsler ameliyatsız sizin olabilir. Liposuction ile meme dikleştirme uygulamamız, göğüslerinizin etrafındaki gevşek deriyi sıkılaştırıp J-Plasma ile göğüs duvarınıza germenin yanı sıra hacim ve dikleştirme için yağ enjeksiyonunu içerir. Kesi, yara izi veya önemli bir iyileşme süresi olmadan, bu kombinasyon tedavi, büyütme ile cerrahi meme dikleştirmeye rakip olan olağanüstü sonuçlar sağlar.

Brezilya Tipi Kalça Kaldırma (BBL)

Düz, küçük veya sarkık bir popoya sahipseniz J-Plasma ile birleştirilen Brezilya Tipi Kalça Kaldırma işlemi sizin için çözüm olabilir. Poponuzu çevreleyen cildi J-Plasma ile sıkılaştırarak daha genç, kalkık bir konuma getirebiliriz. Daha sonra ise poponuzun görünümünü iyileştirmek için hafif bir hacim ekliyor ardından ise kabarık, yuvarlak bir popo oluşturarak yağ grefti kullanıyoruz.

Uyluk Germe

Renewal Medical Clinic, uyluk liposuction sonrası cilt sıkılaştırma cihazı Renuvion’u (J-Plasma) önermektedir. Liposuction tek başına cildin gevşemesine ve selülitlerin daha belirgin hale gelmesine neden olabilir. Gevşek cilt veya artan selülitten kaçınmak istiyorsanız, J-Plasma tek bir tedavide cilt sıkılaştırma, cilt germe ve selülit azaltma sunabilmektedir. Aynı zamanda diz çevresinde gevşek bir cilde sahip olan kadınlar da bu teknolojiden faydalanabilmektedir.

Yüz Germe

Yüz için J-Plasma, , alt yüz, çene çizgisi, gıdı ve boyunda hafif ila orta derecede sarkma olan kişiler için uygundur. Daha belirgin talepleri olan kişiler için geleneksel bir yüz germe önerilir. Hastalar, geleneksel cerrahinin getirdiği iyileşme süresi, maliyet veya problemler olmadan başarılı sonuçlar istedikleri için J-Plasma’yı tercih etmektedir.

Karın Germe

Mini karın germe için kullanılan J-Plasma Renuvion cilt sıkılaştırma teknolojisi, deri altının ve bağ dokusunun hemen büzülmesine ve altı ila dokuz ay boyunca küçülmeye devam etmesini sağlar. Ek bir fayda olarak ise prosedür kolajen üretimini arttırır, elastikiyeti geri kazandırır ve cildinizin daha genç görünmesini sağlar

S.S.S.

Operasyon Detayları
J-plasma cilt sıkılaştırma nedir ve nasıl çalışır?

J-Plasma, helyum gazı ve radyo frekans enerjisinden soğuk helyum plazması oluşturan bir tedavidir. Alt deriyi tedavi etmek için enjekte edilir. Kolajen oluşumu, cildi anında sıkılaştıran iyonize gaz tarafından uyarılır.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Liposuction sonrası J plasma gerekir mi?

Liposuction ve J plasma operasyonlarını birleştirmek şart değildir ancak aşırı karın yağı olan ve hafif ila orta derecede gevşek karın derisi olan kişiler için en iyi çözümdür.

Detaylı Bilgi İstiyorum

J-Plasma selüliti yok etmede etkili midir?

J-Plasma, çok daha küçük kesiler ve çok az yara izi ile orta derecede sarkan cildi sıkılaştırmak ve şekillendirmek için Renuvion teknolojisini kullanır. Bazı durumlarda daha pürüzsüz bir cilt görünümü için selülit bulunan bölgelerin eşitlenmesine de yardımcı olabilir.

Detaylı Bilgi İstiyorum

J-Plasma’nın fiyatı nedir?

Uygulamanın fiyatı J-Plasma uygulanacak bölgeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Ücretsiz danışmanlık sırasında operasyon ve fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İstiyorum

J-plasma sarkan cilt tedavisinde etkili midir?

J-Plasma ile cilt germe ameliyat ihtiyacını ortadan kaldırır ve daha minyon bir siluete sahip olmanızı sağlar. FDA onaylı bu terapi, cerrahi şekillendirme prosedürlerinin gerektirdiği uzun iyileşme süresi olmadan gevşek cildi sıkılaştırmak ve hassas şekillendirme sonuçları elde etmek için muhteşem bir yöntemdir.

Detaylı Bilgi İstiyorum

J plasma etkili midir?

Renuvion (J-Plasma), karın germe, boyun germe veya fazla deriyi ortadan kaldıran herhangi bir cerrahi ameliyatın yerine kullanılmamalıdır. Bu tedavi daha invaziv ameliyatlara hazır olmayan veya istemeyen, ancak liposuction’ın çözemeyeceği gevşek bir cilde sahip olan hastalar için mükemmel bir seçenektir.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Liposuction olmadan J-plasma tedavisi olmak mümkün müdür?

Liposuction ile veya liposuction olmadan J-Plasma cilt sıkılaştırma sağlayabilmektedir. Uyluk, karın, diz ve kolların derisini sıkılaştırılabilmektedir.

Detaylı Bilgi İstiyorum

J-plasma kalıcı mıdır?

J-Plasma tedavisi diğer birçok yüz ve vücut şekillendirme operasyonlarından farklı olarak kalıcı sonuçlar sağlar. Gelecekte herhangi bir tedaviye ihtiyacınız olmayacaktır.

Detaylı Bilgi İstiyorum

Bizi Arayın
Whatsapp
İletişim